Hyppää sisältöön

Ota yhteyttä

Bang & Olufsen Helsinki

Bang & Olufsen, Helsinki
Fredrikinkatu 38
00100 Helsinki
Puh: 09-42579250
helsinki@beohelsinki.fi
Ark. 11-18, La 11-15, su suljettu

  • Asennuspalvelut
  • Taloautomaatio
  • Projektimyynti
  • Monihuonejärjestelmät
  • Näkymättömät äänentoistoratkaisut
  • Esitystekniikka
  • Crestron edustus
  • Käytetyt Bang & Olufsen tuotteet

www.beetoo.fi

Tomi Hyvärinen

Myymäläpäällikkö, projektimyynti

0505439917

tomi.hyvarinen@beohelsinki.fi

Antti Laurila

Bang & Olufsen asiantuntija

0505501476

antti.laurila@beohelsinki.fi

Hallinto

Jarmo Nevari

Toimitusjohtaja

0400500446

jarmo.nevari@hifistudio.fi

Lauri Eskola

Controller

0408427125

lauri.eskola@hifistudio.fi

Hifistudio esitystekniikka

Suunnittelupalvelu ympäri Suomen. Palvelemme niin pieniä kuin isoja yrityksiä AV-hankinnoissa. Kauttamme saa asennuksen, huollon ja ylläpidon. Kysy myös Leasing ratkaisuja!

Ilja Milan

Helsinki / Etelä-Suomi

0503704395

ilja.milan@hifistudio.fi

Sami Kippola

Tampere / Pirkanmaa

0447359008

sami.kippola@hifistudio.fi

Håkan Brandt

Oulu / Pohjois-Suomi

0505543062

hakan.brandt@hifistudio.fi

Lauri Eskola

Varsinais-Suomi

0408427125

lauri.eskola@hifistudio.fi

Hifistudio Helsinki

Helsingin Hifi Oy, ly 0904092-2
Fredrikinkatu 38
00100 Helsinki

puh 09-5860 120
helsinki@hifistudio.fi
Ark. 11-18, kesä- ja heinäkuun lauantait kiinni, 3.8 alk. taas la auki normaalisti

Ota yhteys myymälään

Tomi Hyvärinen

Myymäläpäällikkö, projektimyynti

0505439917

tomi.hyvarinen@beohelsinki.fi

Pekka Jääskeläinen

Genelec- ja kotistudioasiantuntija

0445668452

pekka.jaaskelainen@hifistudio.fi

Jari Råback

Audio- ja levysoitinasiantuntija

04578841059

jari.raback@hifistudio.fi

Ilja Milan

Yritysten esitystekniikka

0503704395

ilja.milan@hifistudio.fi

Matti Kettunen

Kotiteatteri/projektorit ja monihuonejärjestelmät

0400503432

matti.kettunen@hifistudio.fi

Hifistudio Jyväskylä

Kilpisenkatu 12
40100 Jyväskylä
Puh 014-449 7780,
0407 788 567, 0407 578 678
Ark. 10-18, La 10-15
jkl@hifistudio.fi

Ota yhteys myymälään

Timo Hiltunen

AV-asiantuntija

0407788567

timo.hiltunen@hifistudio.fi

Tomi Marjamäki

AV-asiantuntija

0407578678

tomi.marjamaki@hifistudio.fi

Hifistudio Kuopio

Haapaniemenkatu 36
70100 Kuopio
puh. 017-362 6026
kuopio@hifistudio.fi
Ark. 10-18, La 10-15 

Ota yhteys myymälään

Jari Kauppinen

AV-asiantuntija

0503871884

jari.kauppinen@hifistudio.fi

Sami Oikari

AV-asiantuntija

0505762241

sami.oikari@hifistudio.fi

Hifistudio Oulu

Pakkahuoneenkatu 34
90100 Oulu
Puh 08-8151 200
oulu@hifistudio.fi
Ark. 10-18, La 10-15

Ota yhteys myymälään

Jarkko Korhonen

Myymäläpäällikkö

0405019498

jarkko@jjhifi.com

Håkan Brandt

Yritysmyynti/projektimyynti

0505543062

hakan.brandt@hifistudio.fi

Sami Pohjola

AV-asiantuntija

0405222857

sami.pohjola@hifistudio.fi

Jonathan Koskinen

AV-asiantuntija

0405955439

jonathan.koskinen@hifistudio.fi

Hifistudio Tampere

Tuomiokirkonkatu 25
33100 Tampere
Puh 03-2252 200
tampere@hifistudio.fi
Ark. 11-18, kesä- ja heinäkuun lauantait kiinni, 3.8 alk. taas la auki normaalisti

  • esitystekniikka ja kotiautomaatio
  • avaimet käteen asennuspalvelu
  • HifiStudio ketjun uusimmalla konseptilla rakennetut kuuntelu- ja elokuvateatteritilat
  • Crestron neuvotteluhuonekonaisuus

Ota yhteys myymälään

Sami Kippola

Myymäläpäällikkö

0447359008

sami.kippola@hifistudio.fi

Arto Kupari

AV-asiantuntija

0447521831

arto.kupari@hifistudio.fi

Hifistudio Turku

Itäinen rantakatu 48-50
20810 Turku
Puh 02-4304008
turku@hifistudio.fi
Ark. 11-18, La 11-15 (29.6 la kiinni ja heinäkuun lauantait kiinni)

  • ilmainen parkkialue myymälän edustalla ja korttelin ympäri
  • kävelymatkan päässä keskustasta kaunista jokirantaa pitkin
  • esitystekniikka ja kotiautomaatio
  • avaimet käteen asennuspalvelu koteihin ja yrityksiin

Ota yhteys myymälään

Lauri Eskola

Myymäläpäällikkö, projektimyynti

0408427125

lauri.eskola@hifistudio.fi

Jani Kilkki

Av-asiantuntija

jani.kilkki@hifistudio.fi

Tommi Mattila

Av-asiantuntija

0405860120

tommi.mattila@hifistudio.fi

Hifistudio Verkkokauppa

verkkokauppa@hifistudio.fi
Puh 010-229 1130 (ark. 11-17)

Mikael Liukkonen

Lomalla

095860120