Hyppää sisältöön

Ilmainen toimitus yli 100€ tilauksiin Uusi verkkokauppa avattu! Taattu helppo ja nopea toimitus

Ilmainen toimitus yli 100€ tilauksiin

Ota yhteyttä

HifiStudio Helsinki

Helsingin Hifi Oy, ly 0904092-2
Fredrikinkatu 38
00100 Helsinki

puh 09-5860 120
helsinki@hifistudio.fi
Ark. 10-18, La 10-15

Ota yhteyttä myymälään

Tommi Mattila

Myymäläpäällikkö

040 5860 120

tommi.mattila@hifistudio.fi

Pekka Jääskeläinen

AV-asiantuntija

044 566 8452

pekka.jaaskelainen@hifistudio.fi

Jari Råback

Audio- ja levysoitinasiantuntija

045 7884 1059

jari.raback@hifistudio.fi

HifiStudio Turku

Itäinen rantakatu 48-50
20810 Turku
Puh 02-4304008
turku@hifistudio.fi
Ark. 11-18, La 11-15

  • ilmainen parkkialue myymälän edustalla ja korttelin ympäri
  • kävelymatkan päässä keskustasta kaunista jokirantaa pitkin
  • B&O shop in shop
  • esitystekniikka ja kotiautomaatio
  • avaimet käteen asennuspalvelu koteihin ja yrityksiin

Ota yhteyttä myymälään

Lauri Eskola

Kauppias, osakas

040 842 7125

lauri.eskola@hifistudio.fi

Antti Vuorilahti

Yritys/projektimyyjä, osakas

050 3514 324

antti.vuorilahti@hifistudio.fi

Jari Lahtonen

Yritys/projektimyyjä

040 5665 999

jari.lahtonen@hifistudio.fi

Jani Kilkki

Av-asiantuntija

jani.kilkki@hifistudio.fi

HifiStudio Oulu

Pakkahuoneenkatu 34
90100 Oulu
Puh 08-8151 200
oulu@hifistudio.fi
Ark. 10-18, La 10-15

Ota yhteyttä myymälään

Håkan Brandt

Projektimyynti/yritysmyynti

050 5543 062

hakan.brandt@hifistudio.fi

Jarkko Korhonen

Kaiutinasiantuntija

040 5019 498

jarkko.korhonen@hifistudio.fi

Sami Pohjola

AV-asiantuntija

040 5222 857

sami.pohjola@hifistudio.fi

Matti Nieminen

AV-asiantuntija

050 3248 766

matti.nieminen@hifistudio.fi

Bang & Olufsen Helsinki

Bang & Olufsen, Helsinki
Fredrikinkatu 38
00100 Helsinki
Puh: 09-42579250
helsinki@beohelsinki.fi
Ark. 11-18, La 11-15, su suljettu

  • Taloautomaatio
  • Esitystekniikka
  • Crestron edustus
  • Käytetyt Bang & Olufsen tuotteet

www.beohelsinki.fi
www.beetoo.fi

Tomi Hyvärinen

Kauppias

050 5439 917

tomi.hyvarinen@beohelsinki.fi

Mika Halonen

Bang & Olufsen myymäläpäällikkö

040 5860 181

mika.halonen@beohelsinki.fi

Antti Laurila

Bang & Olufsen asiantuntija

050 5501 476

antti.laurila@beohelsinki.fi

HifiStudio Tampere

Tuomiokirkonkatu 25
33100 Tampere
Puh 03-2252 200
tampere@hifistudio.fi
Ark. 10-18, La 10-15

  • B&O shop in shop
  • esitystekniikka ja kotiautomaatio
  • avaimet käteen asennuspalvelu
  • HifiStudio ketjun uusimmalla konseptilla rakennetut kuuntelu- ja elokuvateatteritilat
  • Crestron neuvotteluhuonekonaisuus

    Ota yhteyttä myymälään

    Kimmo Lauttajärvi

    Myymäläpäällikkö

    03-2252 212 040 5558 811

    kimmo.lauttajarvi@hifistudio.fi

    Sami Kippola

    AV-asiantuntija

    03-2252213

    sami.kippola@hifistudio.fi

    Arto Kupari

    AV-asiantuntija

    044 7521 831

    arto.kupari@hifistudio.fi

    Mikko Kaartoluoma

    Yritys- ja projektimyynti

    044 7742 454

    mikko.kaartoluoma@hifistudio.fi

    HifiStudio Jyväskylä

    Kilpisenkatu 12
    40100 Jyväskylä
    Puh 014-449 7780,
    0407 788 567, 0407 578 678
    Ark. 10-18, La 10-15
    jkl@hifistudio.fi

    Ota yhteyttä myymälään

    Timo Hiltunen

    AV-asiantuntija

    040 7788 567

    timo.hiltunen@hifistudio.fi

    Tomi Marjamäki

    AV-asiantuntija

    040 7578 678

    tomi.marjamaki@hifistudio.fi

    HifiStudio Kuopio

    Haapaniemenkatu 36
    70100 Kuopio
    puh. 017-362 6026
    kuopio@hifistudio.fi
    Ark. 10-18, La 10-15 

    Ota yhteyttä myymälään

    Jari Kauppinen

    AV-asiantuntija

    050 3871 884

    jari.kauppinen@hifistudio.fi

    Sami Oikari

    AV-asiantuntija

    050 5762 241

    sami.oikari@hifistudio.fi

    HifiStudio Esitystekniikka

    Suunnittelupalvelu ympäri Suomen. Palvelemme niin pieniä kuin isoja yrityksiä AV-hankinnoissa. Kauttamme saa asennuksen, huollon ja ylläpidon. Kysy myös Leasing ratkaisuja!

    Antti Vuorilahti

    Yritys/projektimyyjä, osakas

    050 3514 324

    antti.vuorilahti@hifistudio.fi

    Håkan Brandt

    Projektimyynti/yritysmyynti

    050 5543 062

    hakan.brandt@hifistudio.fi

    Kimmo Lauttajärvi

    Myymäläpäällikkö

    03-2252 212 040 5558 811

    kimmo.lauttajarvi@hifistudio.fi

    Mikko Kaartoluoma

    Yritys- ja projektimyynti

    044 7742 454

    mikko.kaartoluoma@hifistudio.fi

    HifiStudio Verkkokauppa

    verkkokauppa@hifistudio.fi
    Puh 010-229 1130 (ark. 10-17)

    Mikael Liukkonen

    Verkkokaupan vastaava

    045 1272 454

    mikael.liukkonen@hifistudio.fi

    Hallinto

     

    Jarmo Nevari

    Toimitusjohtaja

    0400 500 446

    jarmo.nevari@hifistudio.fi

    Jarkko Korhonen

    Kaiutinasiantuntija

    040 5019 498

    jarkko.korhonen@hifistudio.fi

    Markku Siivinen

    Rakennusliikeprojektipäällikkö

    0400 410 265

    markku.siivinen@hifistudio.fi

    Sebastian Kontuniemi

    Sosiaalisen Median päällikkö

    040 4845 223

    sebastian.kontuniemi@hifistudio.fi